O nas

Nasze usługi stolarskie w Warszawie I okolicy świadczymy od 2000 roku. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest fakt, że wszystkie meble wychodzące z pracowni, są wykonywane ręcznie. To bezpośrednie nawiązanie do tradycji oraz gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy detal. Realizacje opieramy o projekty klientów, którzy oczekują zabudowy odpowiadającej ich wymaganiom w zakresie nie tylko estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności.

Nowoczesne stolarstwo w Warszawie i okolicy, jakie reprezentujemy, to łączenie tradycyjnych materiałów z modernistyczną formą, zgodną ze współczesnymi trendami w zakresie wyposażenia i aranżacji wnętrz. Korzystamy zarówno z wysokogatunkowego drewna, jak i surowców fornirowanych i lakierowanych, które doskonale sprawdzają się w minimalistycznych przestrzeniach, dodając im wyjątkowego charakteru i nowoczesnego wyglądu. Naszą misją jest zapewnienie usług o najwyższej jakości. Wykonywane przez nas meble na zamówienie są produktami pieczołowicie zaprojektowanymi, wedle najwyższych standardów wytrzymałości i funkcjonalności. Jesteśmy w stanie przygotować produkty do każdego domu – zarówno małego mieszkania, jak i dużego domu jednorodzinnego.

Wykonujemy meble według najbardziej wyszukanych projektów naszych Klientów.

Niezdecydowanym z przyjemnością służymy radą i pomagamy przy tworzeniu ich wymarzonych mebli na zamówienie, które pomogą stworzyć wnętrza, do których Klienci będą chętnie wracać każdego dnia.

Nasze wyroby: wszelkiego rodzaju meble kuchenne, biblioteki, garderoby, meble łazienkowe, meble do sypialni, stoły, drzwi wewnętrzne, meble do gabinetów oraz biur wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Daje to Klientom gwarancję trwałości.